Föremål som liknar Skogsbacke
3008 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 11 december 2023
3218 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 11 maj 2020
9213 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 19 augusti 2019
3003 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 25 mars 2019
6094 Oljemålning
H Schober, skogsbacke, signerad, duk, 82x60
Såld: 1.300 kr
Såldes den 30 juni 2014
6009 Litografi
Såld: 300 kr
Såldes den 28 april 2014
2072 Färglitografi
Såld: 650 kr
Såldes den 5 december 2011
8619 Oljemålning
R Karlsson, Skogsbacke, 19 x 23
Såld: 100 kr
Såldes den 5 juli 2010
7432 Akvarell
Ingvar Andersson, 1981, Skogsbacke, 50 x 73
Såld: 350 kr
Såldes den 3 maj 2010