Föremål som liknar Skogh
3349 Soffbord
Såld: 1.600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3038 Väggplatta
Såld: 600 kr
Såldes den 11 december 2023
9222 Soffbord
Såld: 350 kr
Såldes den 30 oktober 2023
5276 Soffa
Såld: 9.000 kr
Såldes den 1 maj 2023
7063 Dörrglas
Såld: 300 kr
Såldes den 27 mars 2023
6324 Väggplatta
Såld: 700 kr
Såldes den 24 oktober 2022
6265 Matbord
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 maj 2022
8171 Brevpress/skul..
Såld: 450 kr
Såldes den 14 februari 2022
4457 Väggplatta
B Skogh. Signerad, daterad 1980,23x23 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 27 september 2021