Föremål som liknar Sko
-
9329 Kopparstick
Skogkloster. Bildmått: 25x50 cm, yttermått inklusi..//
Såld: 300 kr
SÃ¥ldes den 27 maj 2024
-
7172 Flaskschatull
1800-tal, med 3 st flaskor, mahogny. Längd: 22 cm,..//
Såld: 450 kr
SÃ¥ldes den 20 maj 2024
-
8270 Färglitografi
Inge Schiöler (1908-1971), Sverige. Signerad, numr..//
Såld: 1.200 kr
SÃ¥ldes den 20 maj 2024
-
7432 Oljemålning
Gösta Bohm (1890-1981), Sverige. Signerad, skog. O..//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 20 maj 2024
-
1004 Oljemålning
Pelle Åberg (1909-1964), Sverige. "Uppställning av..//
Såld: 4.600 kr
SÃ¥ldes den 13 maj 2024
-
7294 Oljemålning
Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. ..//
Såld: 500 kr
SÃ¥ldes den 13 maj 2024
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Såld: 450 kr
SÃ¥ldes den 13 maj 2024
-
7327 Kopparstick
1700-tal, Raphael, skolan i Athen, 53x74 cm, ytter..//
Såld: 800 kr
SÃ¥ldes den 13 maj 2024
-
2019 Färglitografi
Birgit Broms (1924-2008), Sverige. Signerad, numre..//
Såld: 2.000 kr
SÃ¥ldes den 29 april 2024