Föremål som liknar Skinnarvik
7150 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 23 oktober 2023
2036 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 25 september 2023
2065 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 4 oktober 2021
5437 Oljemålning
Såld: 7.200 kr
Såldes den 4 oktober 2021
7212 Träsnitt
Såld: 600 kr
Såldes den 1 februari 2021
7016 Etsning
Såld: 800 kr
Såldes den 19 oktober 2020
1075 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 31 augusti 2020
7082 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 september 2019
5214 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 20 maj 2019