Föremål som liknar Skeppsbrott
1031 Oljemålning
Såld: 5.600 kr
Såldes den 31 maj 2021
6737 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 30 november 2020
4276 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 23 november 2020
7456 Tavla
1800-tal, Porslinsmålning, Skeppsbrott, 16x22 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 20 april 2020
4070 Oljemålning
signerad Linkvist, skeppsbrott, 18x23
Såld: 100 kr
Såldes den 6 november 2017
6061 Oljemålning
Carl Locher, Skeppsbrott, 44x69
Såld: 8.000 kr
Såldes den 28 januari 2013
6023 Oljemålning
1800-tal, P Celander, Skeppsbrott, 45 x 62
Såld: 700 kr
Såldes den 17 december 2012
9134 Akvarell
Såld: 1.900 kr
Såldes den 4 juni 2012
6258 Oljemålning
Skeppsbrott, omkring 1900, ramens innermått: 61x95
Såld: 750 kr
Såldes den 9 januari 2012