5068 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 2 oktober 2023 -
2186 Akvarell
Sigge Johansson, 1908, Skepp i hamn, motivet: 17 x 25
Såld: 250 kr
Såldes den 12 oktober 2015 -
4475 Oljemålning
1800-tal, Skepp i hamn, 16 x 22
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 april 2009
Föremål som liknar Skepp i hamn
- Träfflista
- alla
- Visa alla