Föremål som liknar Sjöhäst
8366 Skulptur
mässing, Sjöhäst. Höjd: 43 cm, vikt: 3,5kg
Såld: 1.100 kr
Såldes den 20 maj 2024
5166 Väggarmatur
Sjöhäst, 73x30 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 26 april 2021
3206 Skulptur
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 februari 2021
2017 Väggrelief
Såld: 2.000 kr
Såldes den 15 februari 2021
9468 Färglitografi
Signerad, Sjöhästar. Motivet: 14x5cm
Såld: 100 kr
Såldes den 16 mars 2020
8022 Skulptur
Såld: 4.000 kr
Såldes den 2 november 2015
8049 Skulptur
Såld: 7.200 kr
Såldes den 2 november 2015
8099 Väggskulptur
Sjöhäst, höjd: 40 cm, keramik
Såld: 600 kr
Såldes den 28 september 2015
7733 Vas
Lindstrand, sjöhästar, höjd: 18, 5
Såld: 700 kr
Såldes den 14 mars 2011