Föremål som liknar Sjöberg
3257 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 april 2024
5410 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 18 mars 2024
1020 Akvarell
Såld: 3.800 kr
Såldes den 26 februari 2024
9336 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 19 februari 2024
2029 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 19 februari 2024
2003 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 25 september 2023
3245 Färglitografier
Såld: 150 kr
Såldes den 14 augusti 2023
5322 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 23 januari 2023
3111 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 21 november 2022