3110 Tavlor
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juni 2015 -
1388 Litografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 december 2013 -
2456 Tavlor
4 st, Ulf Hinder, Signerade tryck, ca, 30 x 45
Såld: 300 kr
Såldes den 5 september 2011
2217 Mappar
2st, signerade tryck, Bert Håge-Häverö
Såld: 800 kr
Såldes den 2 juni 2008 -
1069 Litografier +
Signerade tryck, 4 del, Göran Hahne, (lösa blad)
Såld: 700 kr
Såldes den 11 april 2005