Föremål som liknar Signerade
9071 Tuschteckningar
Såld: 150 kr
Såldes den 27 maj 2024
9398 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
9123 Carborundumets..
Såld: 900 kr
Såldes den 27 maj 2024
8375 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024
8303 Litografier
Såld: 350 kr
Såldes den 20 maj 2024
8379 Färgetsningar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 20 maj 2024
8369 Oljemålningar
Såld: 200 kr
Såldes den 20 maj 2024
7219 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
7211 Färglitografier
Såld: 1.300 kr
Såldes den 13 maj 2024