8433 Grafiskt blad
23/210, Signerad-82, motivets mått: 22x27
Såld: 100 kr
Såldes den 11 februari 2013 -
7335 Färglitografi
signerad-82, 50x66
Såld: 100 kr
Såldes den 1 februari 2010 -
4303 Oljemålning
signerad-82, "Landskap med hus" 54x66
Såld: 150 kr
Såldes den 17 mars 2008
Föremål som liknar Signerad-82
- Träfflista
- alla
- Visa alla