5064 Oljemålning
S Wirde, allé, signerad-58. Olja på duk, 32x20
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2019 -
3068 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juni 2013 -
3332 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 27 maj 2013
1430 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2013 -
4560 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 16 juli 2012 -
7309 Blandteknik
Signerad-58, motivets mått: 58x43
Såld: 100 kr
Såldes den 16 januari 2012