9025 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 15 juli 2013 -
5636 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 6 maj 2013 -
3095 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 22 oktober 2012
4033 Tuschteckning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 10 september 2012 -
3388 Akvarell
Okänd konstnär, signerad-56, ramens innermått: 30x21
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2012 -
6157 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 februari 2012