4183 Fat
Signerad på baksidan, diameter: 30 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 22 augusti 2016 -
7093 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2013 -
7588 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 2 april 2012
2062 Emaljtavla
Signerad på baksidan, 60x47
Såld: 350 kr
Såldes den 31 maj 2010 -
8046 Tavla
Såld: 300 kr
Såldes den 22 september 2008 -
1095 Keramiktavla (..
Såld: 3.400 kr
Såldes den 20 mars 2006
7571 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 5 december 2005