Föremål som liknar Signerad på baksidan

  • Träfflista
  • 4183 Fat
    Signerad på baksidan, diameter: 30 cm
    Såld: 400 kr

    Såldes den 22 augusti 2016
  • 7093 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 1 juli 2013
  • 7588 Oljemålning
    Såld: 700 kr

    Såldes den 2 april 2012