7334 Oljemålning
Danmark, Signerad Zorn, Bakgård, 63x55
Såld: 100 kr
Såldes den 21 juni 2010 -
5637 Etsning
Signerad Zorn, badande kvinnor 156x12 cm
Såld: 4.500 kr
Såldes den 1 september 2008 -
2267 Litografi
Signerad Zorn, 18x22
Såld: 2.100 kr
Såldes den 19 februari 2007
Föremål som liknar Signerad Zorn
- Träfflista
- alla
- Visa alla