7051 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 20 maj 2024 -
8069 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 september 2022 -
3138 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 november 2021
4461 Akvareller
2 st, Signerad Tulla. Motivet: 10x14cm
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juli 2020 -
7197 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juni 2020 -
9099 Oljemålning
signerad Tull, 1931, 50x53
Såld: 100 kr
Såldes den 20 oktober 2014
6309 Oljemålning
Signerad Tull, gata, 45x36
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juni 2009 -
5746 Oljemålning
Signerad Tull, "Stadsgata" 46x55
Såld: 150 kr
Såldes den 10 december 2007 -
7311 Oljemålning
signerad Tull, "Blomsterstilleben" 46x38
Såld: 200 kr
Såldes den 13 februari 2006