9389 Akvarell
Signerad Sverre, Sittande kvinna, 1961, 24x20
Såld: 100 kr
Såldes den 16 mars 2015 -
9386 Akvarell
Signerad Sverre, 1969, Komposition, 28x37
Såld: 100 kr
Såldes den 16 mars 2015 -
9385 Oljemålning
Signerad Sverre, 1961, Regatta, 59x72
Såld: 150 kr
Såldes den 16 mars 2015
9383 Akvarell
Signerad Sverre, 1956, Olivlund, Delfi, 27x33
Såld: 150 kr
Såldes den 16 mars 2015