8144 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
3059 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 30 maj 2016 -
8515 Oljemålning
Signerad ROM, 110x80
Såld: 500 kr
Såldes den 30 juni 2014
9376 Etsning
Signerad Romney, 20/35, fjäril, motivets mått: 20x15
Såld: 350 kr
Såldes den 28 oktober 2013 -
4006 Oljemålning
Såld: 17.000 kr
Såldes den 26 mars 2012