Föremål som liknar Signerad P
8032 Samekniv
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 april 2024
7158 Skulptur
Såld: 400 kr
Såldes den 1 april 2024
3053 Blandteknik
Såld: 31.000 kr
Såldes den 26 februari 2024
9226 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 19 februari 2024
3290 Vas
Såld: 300 kr
Såldes den 8 januari 2024
6341 Blandteknik
Såld: 400 kr
Såldes den 27 november 2023
9086 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 18 september 2023
4223 Litografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 augusti 2023
8059 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 31 juli 2023