8119 Oljemålning
Signerad Oswald, vattendrag. Olja på duk, 54x60cm
Såld: 150 kr
Såldes den 26 oktober 2020 -
5339 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 oktober 2020 -
4250 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 16 juli 2012
Föremål som liknar Signerad Oswald
- Träfflista
- alla
- Visa alla