7343 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 10 maj 2021 -
4264 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 19 april 2021 -
5122 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 8 mars 2021
3012 Oljemålning
Såld: 5.800 kr
Såldes den 24 februari 2014 -
4199 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 februari 2012 -
2382 Oljemålning
Såld: 12.000 kr
Såldes den 19 december 2011
8376 Blandteknik
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 december 2009 -
7688 Oljemålning
Signerad Othmar, 32x40
Såld: 650 kr
Såldes den 29 juni 2009 -
7438 Etsning
Signerad Otto Gripensvärd, Björkar, 10x15
Såld: 100 kr
Såldes den 15 september 2008