Föremål som liknar Signerad MA
4131 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 4 mars 2024
3297 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 6 november 2023
3055 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 18 september 2023
8032 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 22 maj 2023
6280 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 30 januari 2023
6590 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 19 december 2022
3137 Pastell
Såld: 2.400 kr
Såldes den 12 december 2022
9259 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 14 november 2022
2013 Litografi
Såld: 900 kr
Såldes den 20 juni 2022