8539 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 1 oktober 2018 -
3009 Röllakan
Såld: 8.000 kr
Såldes den 29 februari 2016 -
6562 Röllakan
Såld: 8.200 kr
Såldes den 27 april 2015
9334 Röllakan
Signerad JJ, Judit Johansson, 200x300
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 december 2014 -
3466 Rölakanmatta
50-tal, signerad JJ-Judith Johansson, 140x200
Såld: 800 kr
Såldes den 28 januari 2013