Föremål som liknar Signerad J
8379 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 april 2024
6177 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 18 mars 2024
4118 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2024
7286 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 5 februari 2024
9004 Skulptur
Såld: 350 kr
Såldes den 8 januari 2024
7244 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 4 december 2023
5226 Grafiskt blad
Såld: 4.200 kr
Såldes den 20 november 2023
4300 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 november 2023
8499 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 30 oktober 2023