2133 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024 -
3061 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 22 februari 2021 -
8052 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 5 augusti 2019
8226 Akvarell
Signerad HB, -1916, På åkern, 23x29
Såld: 100 kr
Såldes den 29 augusti 2011 -
7184 Oljemålning
Monogramsignerad HB , 17x31
Såld: 300 kr
Såldes den 18 februari 2008