4058 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 7 mars 2022 -
4009 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 juni 2016 -
4034 Siluettavlor
6 st, monogramssignerad GW, 29x23
Såld: 150 kr
Såldes den 12 december 2011
8157 Blandteknik
Signerad GW, Stadsmotiv, 46x34
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2011 -
7458 Oljemålning
Såld: 4.600 kr
Såldes den 3 oktober 2011 -
1369 Oljemålning
Signerad GW -1901, Marint motiv, 33x77
Såld: 3.500 kr
Såldes den 7 februari 2011
8194 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 5 juli 2010