Föremål som liknar Signerad F
4240 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 22 april 2024
7331 Karta
Såld: 100 kr
Såldes den 8 april 2024
5136 Fotografi
Såld: 450 kr
Såldes den 18 mars 2024
5137 Fotografi
Såld: 800 kr
Såldes den 11 mars 2024
8111 Röllakan
165x245, Signerad FS, Fredrik Fidler
Såld: 500 kr
Såldes den 23 oktober 2023
9318 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 18 september 2023
9351 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 7 augusti 2023
8057 Akvarell
Såld: 4.400 kr
Såldes den 17 juli 2023
4171 Skulptur
Såld: 700 kr
Såldes den 6 mars 2023