3105 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 21 augusti 2017 -
7260 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 januari 2012 -
7020 Akvarell
Signerad Davidsson, Kvinna vid brunn, 35x25
Såld: 100 kr
Såldes den 25 april 2011
4155 Oljemålning
signerad David Cronsioe 1926, alplandskap, 65x50
Såld: 100 kr
Såldes den 20 april 2009