Föremål som liknar Signerad AB
7386 Skulptur
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024
1030 Röllakan
Såld: 11.500 kr
Såldes den 30 oktober 2023
8543 Blandteknik
Såld: 1.100 kr
Såldes den 7 november 2022
1036 Röllakan
Såld: 222.000 kr
Såldes den 30 maj 2022
6108 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 19 oktober 2020
2323 Väggtextil
Såld: 35.000 kr
Såldes den 4 maj 2020
1012 Matta
Såld: 92.000 kr
Såldes den 27 april 2020
6453 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 20 januari 2020
2082 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 3 september 2018