1076 Oljemålning
Signerad 1969, Par, 79x49
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 augusti 2015 -
5374 Blandteknik
Såld: 1.300 kr
Såldes den 27 juli 2015 -
4018 Färglitografi
Såld: 9.200 kr
Såldes den 25 maj 2015
5322 Oljemålning
Mart Org (f. 1935). , signerad 1969, 50x64
Såld: 700 kr
Såldes den 18 augusti 2014 -
1083 Screenprint
Såld: 28.000 kr
Såldes den 3 mars 2014 -
7696 Litografi
Såld: 500 kr
Såldes den 17 februari 2014
6506 Gouache
Signerad 1969, "Blomma" 48x48
Såld: 100 kr
Såldes den 17 september 2007