8341 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juli 2023 -
3239 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 april 2021 -
6039 Oljemålning
John Andersson, marin, signerad 1901, 31x60
Såld: 700 kr
Såldes den 19 november 2012
5594 Oljemålning
Signerad 1901, 34x78
Såld: 100 kr
Såldes den 27 april 2009