Föremål som liknar Signerad
6648 Oljemålning
Gunnel Bohman, Signerad. Olja på duk, 50x40, oramad
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6616 Röllakan
Signerad DL, 145x200 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6504 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6682 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6449 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6582 Färglitografi
Såld: 1.600 kr
Såldes den 12 januari 2026
6437 Gelatin silver..
Såld: 500 kr
Såldes den 12 januari 2026
6435 Fotografi
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6778 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026