Föremål som liknar Signerad
3184 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
9349 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
9302 Parti grafik
Såld: 2.600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9126 Matta
Röllakan, Evy Svensson. Signerad ES, 164x232 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9180 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9036 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
8094 Pastell
Såld: 450 kr
Såldes den 27 maj 2024
9211 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
9063 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024