Föremål som liknar Signerad
7166 Pastell
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
7068 Färgetsning
Såld: 800 kr
Såldes den 19 januari 2026
7002 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
7072 Etsning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
7154 Tusch
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7146 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
6383 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
6382 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026