Föremål som liknar Signerad
4022 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
4139 Blandteknik
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4061 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
3391 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 10 juni 2024
3470 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4086 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 10 juni 2024
4152 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4024 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4087 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 juni 2024