Föremål som liknar Sign Lund
1567 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Sign Lundh, Landskap, 57x64
Såld: 100 kr
Såldes den 4 april 2016
4006 Oljemålning
Sign Lundh, 1968, vårvinter, 100x69
Såld: 250 kr
Såldes den 19 oktober 2015
1423 Oljemålning
Sign Lund, kvinna vid öppen spis, 48 x 42
Såld: 300 kr
Såldes den 15 juni 2015
2283 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 13 januari 2014
4103 Oljemålning
Sign Lund, 50-tal, Stilleben, 27 x 51
Såld: 200 kr
Såldes den 10 januari 2011
2060 Oljemålning
Sign Lundin, Komposition, 60x74
Såld: 800 kr
Såldes den 2 november 2009
6622 Oljemålning
Sign Lundell, Fiskebodar, 21 x 25
Såld: 100 kr
Såldes den 7 september 2009
6716 Oljemålning
1800-tal Sign Lundberg, Skördefolk 33x41
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 oktober 2008
2063 Väggarmaturer
1 par, "Elemen", design Lundgren & Strandberg
Såld: 1.200 kr
Såldes den 21 april 2008