Föremål som liknar Sign EL
4216 Oljemålning
Sign Elis, Landskap. Olja på duk, 47x68
Såld: 500 kr
Såldes den 13 maj 2019
4214 Oljemålning
Sign Elis, Hus. Olja på duk, 43x53
Såld: 500 kr
Såldes den 13 maj 2019
9222 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 oktober 2018
5114 Färglitografi
efter Pablo Picasso, ej sign eller upplaga, 64x49
Såld: 500 kr
Såldes den 28 maj 2018
9516 Skål
Såld: 200 kr
Såldes den 18 september 2017
9099 Akvarell
Oidentifierad konstnär, sign EL, 38x52
Såld: 100 kr
Såldes den 18 september 2017
1596 Oljemålning
Sign Elin Nordal, 44x58
Såld: 200 kr
Såldes den 24 april 2017
9034 Oljemålning
Såld: 13.000 kr
Såldes den 28 september 2015
6037 Oljemålning
Såld: 14.000 kr
Såldes den 24 november 2014