9091 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 14 juli 2014 -
1625 Akvarell
Sign Braun, 19x15
Såld: 300 kr
Såldes den 14 april 2008 -
5025 Akvarell
Sign Braun, "På Prmission", 32x24
Såld: 550 kr
Såldes den 25 mars 2008
6099 Akvareller
Ett par, 20-tal, sign Braun, 20 x 15
Såld: 500 kr
Såldes den 11 februari 2008 -
5381 Tusch
sign Braun, 32x24
Såld: 200 kr
Såldes den 21 oktober 2002