Föremål som liknar Senare avdrag

  • Träfflista
  • 7030 Karta
    Såld: 500 kr

    Såldes den 31 oktober 2022
  • 4329 Karta
    Såld: 300 kr

    Såldes den 13 juli 2015
  • 7424 Gravyr
    Remblandt, bladets mått: 10 x 7 Senare avdrag
    Såld: 100 kr

    Såldes den 23 januari 2012
  • 3179 Gravyr
    1800-tal senare avdrag efter Rembrandt 30x41cm
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 25 augusti 2008
  • 6216 Litografi
    Astrup, 46x54, ( senare avdrag )
    Såld: 800 kr

    Såldes den 17 december 2007