7030 Karta
Såld: 500 kr
Såldes den 31 oktober 2022 -
4329 Karta
Såld: 300 kr
Såldes den 13 juli 2015 -
7424 Gravyr
Remblandt, bladets mått: 10 x 7 Senare avdrag
Såld: 100 kr
Såldes den 23 januari 2012
6148 Träsnitt
Japan, Kitagawa, senare avdrag, 39x25
Såld: 300 kr
Såldes den 15 augusti 2011 -
1215 Kopparstick
Såld: 100 kr
Såldes den 22 december 2008 -
4573 Kopparstick
2 st, senare avdrag efter Piranesi, 43x57
Såld: 300 kr
Såldes den 24 november 2008
3179 Gravyr
1800-tal senare avdrag efter Rembrandt 30x41cm
Såld: 4.000 kr
Såldes den 25 augusti 2008 -
6216 Litografi
Astrup, 46x54, ( senare avdrag )
Såld: 800 kr
Såldes den 17 december 2007