8314 Skulptur
Björk, Schackspelare. Längd: 20 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 14 februari 2022 -
9338 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 20 december 2021 -
1149 Blyerts
Schackspelare, signerad, HS -71, 47x61
Såld: 450 kr
Såldes den 25 januari 2016
4042 Skulptur
Schackspelare, porslin, Napoli, höjd: 16
Såld: 700 kr
Såldes den 4 mars 2013 -
1113 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 26 november 2012 -
9324 Pastell
Bertil, -43, schackspelare, 36x43
Såld: 100 kr
Såldes den 4 juni 2012