9052 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 januari 2024 -
7063 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 19 oktober 2020 -
6506 Tusch
Ken Sato, signerad, bladets mått: 44x32 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 20 januari 2020
1044 Vas
cloissonné, Sato modell, höjd: 31 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 24 april 2017 -
8020 Oljemålning
sign Rosato, batalj, 59x89
Såld: 1.000 kr
Såldes den 2 september 2013 -
4579 Lanternor
2 st. i plåtskrin, A Satorius, 1935
Såld: 1.100 kr
Såldes den 29 oktober 2012
3013 Tusch
Ken Sato, 31x22
Såld: 500 kr
Såldes den 19 mars 2012 -
6178 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 31 mars 2008 -
7309 Oljemålning
Rosato, batalj, 60 x 90
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 april 2006