Föremål som liknar Sada
8435 Matta
orientalisk, Galleri, Assadabad, 83x312 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 1 april 2024
3017 Akryl
Såld: 600 kr
Såldes den 15 januari 2024
3064 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2022
8493 Träsnitt
Såld: 500 kr
Såldes den 22 april 2019
8492 Träsnitt
Såld: 600 kr
Såldes den 22 april 2019
3120 Träsnitt
kunisada (1786-1865), Kvinna. Motivet: 71x24
Såld: 1.300 kr
Såldes den 25 mars 2019
2322 Färgetsningar
4 st, Sadao Koshiba, HC-upplaga, motivet: 12x16 ca
Såld: 600 kr
Såldes den 6 november 2017
1050 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 30 oktober 2017
1049 Färglitografi
Såld: 2.200 kr
Såldes den 23 oktober 2017