8070 Oljemålning
S Nyman, Stockholm, signerad. Olja på duk, 50x37 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 28 oktober 2019 -
4732 Skulptur
"Apple" sign Mats Nyman -97, höjd: 29
Såld: 1.300 kr
Såldes den 4 december 2006 -
6031 Oljemålning
S Nyman, Fruktstilleben, 45x53
Såld: 400 kr
Såldes den 10 juni 2002
Föremål som liknar S Nyman
- Träfflista
- alla
- Visa alla