9052 Färglitografi
S Nessim, 204/330 mm: 33x28
Såld: 900 kr
Såldes den 17 februari 2014 -
5521 Färglitografi
3 st, S Nessim, 95 upplaga, bladets mått: 50x65
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 februari 2014 -
1260 Färglitografi
S Nessim, A. P. , mm44x30
Såld: 200 kr
Såldes den 9 december 2013
7041 Färglitografi
S Nessim, 89/95, 65x50
Såld: 350 kr
Såldes den 19 oktober 2009 -
2029 Färglitografi
S Nessim, -87, "Samtal i förtroende" 16/290, 42x28
Såld: 300 kr
Såldes den 6 april 2009 -
4138 Urna
Såld: 400 kr
Såldes den 10 december 2007
3580 Påskägg
Såld: 12.000 kr
Såldes den 15 oktober 2007 -
6284 Etsning
S Nessim, EA, 28x37
Såld: 100 kr
Såldes den 17 september 2007 -
6009 Etsning
S Nessim, 38/50, 25x30
Såld: 150 kr
Såldes den 7 februari 2005