8057 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 24 maj 2022 -
3195 Oljemålning
S Kandell, 1918, Vågor. Olja på duk, signerad. 26x36
Såld: 100 kr
Såldes den 3 december 2018 -
4044 Oljemålning
S Kandell, Marin, 30x39
Såld: 100 kr
Såldes den 14 november 2016
3553 Oljemålning
S Kandell, Marin, 30x39
Såld: 100 kr
Såldes den 18 januari 2016 -
6303 Oljemålning
S Kandell, Penseer, signerad, 1939, 29x39
Såld: 700 kr
Såldes den 25 november 2013 -
4657 Oljemålning
Sign S Kandell, 1926, 29x38
Såld: 450 kr
Såldes den 10 januari 2011
2011 Oljemålning
S Kandell, 1938, stilleben med Anemoner, 30x40
Såld: 250 kr
Såldes den 1 mars 2004