Föremål som liknar S Eriksson
2036 Etsning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 november 2023
8026 Färglitografi
Såld: 1.900 kr
Såldes den 23 oktober 2023
1025 Bägare
Såld: 7.400 kr
Såldes den 30 januari 2023
2104 Offsetlitografi
Såld: 1.600 kr
Såldes den 21 november 2022
9055 Ljusstakar
Såld: 500 kr
Såldes den 14 november 2022
9090 Oljemålning
Såld: 4.800 kr
Såldes den 11 april 2022
7352 Tavla
Såld: 600 kr
Såldes den 6 september 2021
6125 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 3 augusti 2020
2203 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 4 maj 2020