Föremål som liknar Söderström
7024 Skulptur
Såld: 350 kr
Såldes den 13 maj 2024
7058 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juli 2023
6358 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 maj 2022
7374 Oljemålning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 18 oktober 2021
4596 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 27 september 2021
9209 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 24 maj 2021
9212 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 24 maj 2021
1071 Såsslev
Såld: 150 kr
Såldes den 9 december 2019
7576 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 21 januari 2019