Föremål som liknar Söderlund
8392 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 7 november 2022
2005 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 20 juni 2022
4211 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 januari 2022
8302 Väggur
Söderlund, tidigt 1900-tal. Längd: 40cm
Såld: 100 kr
Såldes den 13 december 2021
9479 Väggrelief
Boss & Söderlund, "Blue Babe". Höjd: 60cm
Såld: 500 kr
Såldes den 1 november 2021
9491 Gardiner
Såld: 300 kr
Såldes den 1 november 2021
8245 Väggreliefer
Såld: 700 kr
Såldes den 25 oktober 2021
8445 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 mars 2021
7412 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 1 februari 2021