Föremål som liknar Söderberg
5001 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 mars 2023
3385 Fåtölj
Söderbergs, skinn
Såld: 100 kr
Såldes den 27 februari 2023
2004 Akvarell
Såld: 1.300 kr
Såldes den 20 februari 2023
7388 Torrnålsgravyr
Såld: 400 kr
Såldes den 6 februari 2023
5302 Akvareller
Såld: 700 kr
Såldes den 29 augusti 2022
4105 Färgkrita
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juni 2022
4110 Etsning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 22 november 2021
6520 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 11 oktober 2021
4059 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 september 2021