Föremål som liknar Ryttare till häst

  • Träfflista
  • 9471 Akvarell
    Ryttare till häst, 29x42
    Såld: 700 kr

    Såldes den 19 november 2012
  • 5755 Skulptur
    Metall, Ryttare till häst, Ryska stämplar, höjd: 31
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 11 oktober 2010
  • 3607 Figurin
    porslin, Beswic, England. Ryttare till häst, höjd: 24
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 19 januari 2009
  • 3602 Figurin
    porslin, Beswic, England, Ryttare till häst, höjd: 21
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 19 januari 2009
  • 4107 Väggrelief
    Såld: 600 kr

    Såldes den 24 november 2008
  • 5626 Oljemålning
    kopia, höjd: Bruce-44, "Ryttare till häst" 68x53
    Såld: 550 kr

    Såldes den 10 december 2007